W moim studiu nagrań możecie Państwo:

 • zamówić profesjonalną usługę wideofilmowania uroczystości
 • przegrać 8 rodzajów kaset wideo na pendrive'a, lub na płyty DVD
 • przegrać filmy celuloidowe 8mm i Super 8 do plików na pendrive'a
 • przegrać muzykę z kaset magnetofonowych na pendrive'a lub na płyty CD-audio
 • przegrać muzykę z taśm szpulowych na pendrive'a lub na płyty CD-audio
 • przegrać dźwięk z mikrokaset z dyktafonu na pendrive'a lub na płyty CD-audio
 • przegrać muzykę z minidysków na pendrive'a lub na płyty CD-audio
 • przegrać płyty DVD i CD do plików na pendrive'a
 • poprawić jakość filmów za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji AI
 • wypożyczyć magnetowid
 • uporządkować swoje nagrania w sposób chronologiczny
 • wybrać dodatki według własnych upodobań (menu, etykiety, etui)
 • stworzyć elegancką i wygodną w użyciu biblioteczkę nagrań
 • uzyskać wyjaśnienia i przydatne porady

Jeżeli zależy Państwu na:

 • przystępnej cenie
 • indywidualnym podejściu
 • estetycznym wykonaniu
 • profesjonalnej obsłudze

zapraszam do skorzystania
z mojej oferty.


 


Utrwal niepowtarzalne chwile

Wraz z rozwojem techniki nie słabnie ludzka potrzeba uwieczniania ważnych i emocjonujących wydarzeń, a za to pojawiają się coraz ciekawsze możliwości realizacji nagrań wideo. Filmy z uroczystości rodzinnych i firmowych są już nie tylko prostym, chronologicznym zapisem zdarzeń, lecz stanowią miniarcydzieła sztuki operatorskiej i montażowej. Zachwyca nie tylko ich jakość, ale i cała kompozycja materiału, bogata w dodatki i efekty specjalne. Powracanie do takich nagrań w celu przywołania wspomnień jest prawdziwą przyjemnością estetyczną.

Zapraszam Państwa do korzystania z moich usług wideofilmowania, w wysokiej rozdzielczości Full HD 1920x1080, lub na życzenie SD 720x576, których efektem będzie utrwalenie cennych chwil w postaci nowatorskiego filmu. Nagrywam filmy głównie ze ślubów i wesel, ale także z innych uroczystości okolicznościowych. Podczas filmowania zwracam szczególną uwagę na zarejestrowanie wszystkich najważniejszych momentów, tworzących niepowtarzalny klimat danej uroczystości, oraz na uchwycenie emocji towarzyszących uczestnikom imprezy.

Nagrania wideo wykonuję przy użyciu profesjonalnej kamery cyfrowej Full HD firmy Sony, która pozwala na uzyskanie bardzo stabilnego i ostrego obrazu oraz czystego dźwięku. Przed przystąpieniem do realizacji materiału uzgadniam scenariusz nagrania z Klientem, dzięki czemu powstaje oryginalna i zindywidualizowana produkcja wideo, oparta na nowoczesnym montażu komputerowym z ciekawymi efektami cyfrowymi. Film oddaję Klientowi na okolicznościowym pendrive'ie wykonanym z drewna lub na życzenie na płytach Blu-ray lub DVD, które opatruję spersonalizowanymi etykietami i eleganckimi pudełkami, dzięki czemu stają się one niepowtarzalną pamiątką z ważnych wydarzeń.Zachowaj stare filmy w nowym formacie

W latach 80 i 90 ubiegłego wieku, a także na początku XXI wieku, popularne było nagrywanie rodzinnych uroczystości, występów dzieci, wycieczek bądź innych ważnych wydarzeń przy pomocy analogowej lub cyfrowej kamery wideo, w których materiał był zapisywany na taśmie. W ten sposób utrwalili Państwo cenne wspomnienia, do których z sentymentem wraca się po latach i którymi można podzielić się z młodszymi członkami rodziny. Być może stworzyli Państwo w ten sposób kolekcję filmów, które ukazują realia życia w minionej epoce, a jednocześnie przedstawiają wzruszające, doniosłe lub zabawne chwile, bliskie Państwa sercu. Z pewnością warto ocalić takie wspomnienia, zwłaszcza w czasach, gdy więzy międzyludzkie ulegają osłabieniu i coraz trudniej zgromadzić wszystkich członków rodziny przy wspólnym stole. Ludzie mają coraz mniej czasu na wzajemne poznawanie się, a stare filmy mogą to ułatwić.

Podstawową wadą taśmy magnetycznej jest utrata jakości nagrania wraz z upływem czasu, gdyż kasety ulegają rozmagnetyzowaniu. Ponadto taśma w kasecie może ulec zabrudzeniu lub zerwaniu w trakcie odtwarzania i wówczas bezpowrotnie utracą Państwo zapisane na niej wspomnienia. Nie da się ukryć, że kasety analogowe wychodzą już z użycia, gdyż postęp techniczny dostarcza doskonalszych, cyfrowych nośników danych.

Zachęcam Państwa do skorzystania z moich usług, dzięki którym odświeżą Państwo dawne wspomnienia. Zapewnię Państwu profesjonalny montaż i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Oferuję możliwość składania konkretnych życzeń dotyczących edycji w zakresie wyboru czołówki, przejść między scenami, napisów i etykiety oraz organizacji menu. Zdaję sobie sprawę z tego, że przegrywany materiał to najczęściej Państwa osobiste przeżycia, dlatego gwarantuję Państwu pełną poufność w odniesieniu do powierzonych nagrań.

Zapraszam!