Filmy

Przykładowe materiały z uroczystości, które filmowałem



Zwiastun weselny
Zwiastun weselny zawiera najważniejsze chwile z uroczystości ślubnej, przygotowany został w sposób dynamiczny.




Kasia i Sławek w plenerze
Plener ślubny zrealizowany na malowniczych terenach jednej z małopolskich wsi.




Dominika i Mateusz
Teledysk weselny jako skrót najważniejszych momentów ślubu.




Grill
Film przedstawia grill weselny zorganizowany w bardzo ciekawy sposób.




Kasia i Sławek
Film "Kasia i Sławek" jest podsumowaniem reportażu weselnego, zawiera najważniejsze momenty z wydarzeń w dniu ślubu. Całość oprawiona jest nastrojową muzyką z wmontowanym fragmentem wypowiedzi papieża Jana Pawła II na temat miłości, małżeństwa i rodziny. Film ten może pełnić zarówno rolę krótkiej prezentacji/zapowiedzi filmu, jak też może być umieszczony na końcu reportażu weselnego jako podsumowanie najważniejszych chwil tego uroczystego dnia.




Koncert Muzyki Filmowej w Herbaciarni
Film przedstawia krótką relację z muzycznego wydarzenia, jakie odbywa się w Herbaciarni Filiżanka w Sosnowcu.




Justyna i Radek
Film "Justyna i Radek" zawiera kilka chwil ze ślubu na małopolskiej wsi, więc nie mogło na nim zabraknąć oryginalnej bramy (zastawy) oraz samochodu terenowego.




Podziękowanie dla rodziców
Film przedstawia podziękowanie dla rodziców od Pary Młodej zrealizowane w nieco nietypowy sposób.




Przygotowania ślubne
Film przedstawia ubieranie Pary Młodej w dniu ślubu oraz wizytę Panny Młodej u fryzjera i kosmetyczki.




Życzenia gości
Film przedstawia gości weselnych składających życzenia Parze Młodej. Przygotowany został w sposób dynamiczny. Przyspieszone tempo w powiązaniu ze znaną muzyką z programu rozrywkowego tworzy ciekawą, zabawną kompozycję.




Karolina i Mateusz
Film "Karolina i Mateusz" zawiera kilka chwil ze ślubu polskiego żołnierza, więc oczywiście nie mogło na nim zabraknąć kompanii reprezentacyjnej Wojska Polskiego.




Posiłek w altanie
Film przedstawia podawanie pieczonego prosiaka przez kelnerki i spożywanie posiłku przez gości weselnych w przytulnej drewnianej altanie w ogrodzie obok sali weselnej.




Przemek się żeni
Film ten przedstawia fragment zabawy weselnej, przygotowany został bez montażu. Na filmie jest oryginalny dźwięk kapeli weselnej - jest to piosenka napisana specjalnie dla Pana Młodego przez popularny polski zespoł rockowy. ;o)




Marzena i Michał - ślub cywilny
Film "Marzena i Michał" jest podsumowaniem reportażu weselnego, zawiera najważniejsze momenty z wydarzeń w dniu ślubu. Film ten może pełnić zarówno rolę krótkiej zapowiedzi filmu, jak też może być umieszczony na końcu reportażu weselnego jako podsumowanie najważniejszych chwil tego uroczystego dnia.




Srebrne wesele na wesoło
Film ten przedstawia fragmenty jubileuszu 25-lecia ślubu, zmontowany jest na wesoło do piosenki Kayah & Bregovic. W materiale tym w celu zbudowania nastroju humorystycznego wykorzystałem przyspieszone tempo, odtwarzanie wstecz oraz powtarzanie krótkich sekwencji. Montaż uwzględnia także dopasowanie konkretnych ujęć do tekstu piosenki oraz oczywiście ujęcia zmieniają się w takt muzyki.



Więcej filmów znajduje się na moim kanale na YouTube.