O mnie

Kilka podstawowych informacjiNazywam się Artur Pacut, zajmuję się wideofilmowaniem ślubów, przegrywaniem kaset wideo do plików MP4 lub na płyty DVD, filmów celuloidowych 8mm i Super 8 do plików MP4, kaset magnetofonowych, taśm szpulowych, mikrokaset z dyktafonu, minidysków do plików MP3 oraz płyt DVD i CD odpowiednio do plików MP4 i MP3. Dysponuję wysokiej klasy sprzętem, oferuję szeroki zakres usług, zapewniam profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Jestem absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiadam doświadczenie zawodowe jako inżynier systemowy w międzynarodowych korporacjach, gdzie zapewniałem ciągłość działania serwerom klasy IBM AS/400. Jestem certyfikowanym specjalistą firmy IBM. Jako społecznik przestrzeni miejskiej od roku 2002 nieustannie staram się zmieniać świat na lepsze, co publikuję na moim blogu WWW.pacut.eu w dziale Urbanistyka. Od wielu jednak lat interesuje mnie wideofilmowanie oraz obróbka sygnału wideo - w roku 1989 miałem pierwszy kontakt z kamerą wideo i od tamtego momentu ta pasja się rozwija.

Firmę ARTek FILM prowadzę w Sosnowcu, ale przyjmuję zlecenia z obszaru całej Polski. Zapraszam do współpracy klientów indywidualnych, jak również firmy i instytucje.