Przegrywanie płyt DVD, BD i CD do plików

Oferta i cennik usług


Oferuję Państwu przegrywanie płyt z filmami DVD (ang. Digital Video Disc) oraz BD (Blu-ray Discs) i płyt CD z muzyką (ang. Compact Disc) do pojedynczych plików lub także ich montaż.


Samo przegranie

Samo przegranie kosztuje jedyne 25zł za jedną płytę. Państwa filmy z płyt DVD i BD przegrywane są do pojedynczych plików MP4, a muzyka z płyt CD do postaci plików MP3 (każda piosenka w oddzielnym pliku). Następnie kopiowane są na dostarczony przez Klienta dysk twardy przenośny lub pendrive'a.

Przegranie płyt w trybie ekspresowym płatne jest dodatkowo 100% ceny podstawowej.

Każdy Klient informowany jest SMSem o możliwości odbioru zlecenia i kwocie do zapłaty oraz otrzymuje szczegółowe zestawienie kosztów zawierające wszystkie elementy usługi.
Montaż

Ta usługa w przypadku filmów przegranych z płyt DVD i BD zawiera w sobie: stworzenie czołówki filmu/ów, dodanie efektownych przejść między scenami - 2D i Hollywood 3D, dodanie podkładów muzycznych, dodanie napisów, wycinanie zbędnych scen na życzenie, montaż skrótu/prezentacji według wytycznych Klienta z większej ilości płyt DVD i BD np. do odtworzenia na 18 urodzinach lub na jubileuszu 25 lecia ślubu.
W przypadku muzyki przegranej z płyt CD, można poszczególne utwory łączyć, wycinać fragmenty, itp.
Wszystko to kosztuje 200zł za godzinę montażu.W przypadku bardziej szczegółowego montażu cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od stopnia pracochłonności. Montaż materiału z płyt DVD, BD lub CD w trybie ekspresowym płatny jest dodatkowo 100% ceny podstawowej.