Przegrywanie filmów celuloidowych

Oferta i cennik usług


Oferuję Państwu albo samo przegranie Waszych filmów celuloidowych, poprawienie jakości za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji AI oraz ich profesjonalny montaż. Przegrywam z następujących rodzajów taśm celuloidowych:
Standard 8mm oraz Super 8 o średnicy szpul: 3" 5" 6" 7" 9".


Samo przegranie

Samo przegranie kosztuje jedyne

  • 100zł za rolkę do 15 minut
  • 200zł za rolkę od 16 do 30 minut
  • 300zł za rolkę od 31 minut

Państwa filmy skanowane są klatka po klatce za pomocą profesjonalnego skanera do postaci pojedynczych plików MP4 w wysokiej rozdzielczości HD 1080p i następnie kopiowane na dostarczony przez Klienta dysk twardy przenośny lub pendrive'a.
Jako ścieżkę dźwiękową można wybrać ciszę, lub odgłos projektora - te dwie opcje są gratis, albo podkłady muzyczne za dodatkową opłatą.


W tabeli przedstawiono różne wielkości szpul z filmem Standard 8mm i Super 8, dzięki czemu można oszacować, ile minut znajduje się na każdej szpuli, którą Klient przynosi do studia do przegrania.

Przegranie filmów w trybie ekspresowym płatne jest dodatkowo 100% ceny podstawowej.

Każdy Klient informowany jest SMSem o możliwości odbioru zlecenia i kwocie do zapłaty oraz otrzymuje szczegółowe zestawienie kosztów zawierające wszystkie elementy usługi.
Korekta obrazu za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji AI

Dodatkową usługą jest poprawienie jakości za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji AI
w cenie 100zł za szpulę.
Na poniższych przykładach widać, jak pięknie poprawiony, odszumiony i wygładzony został film celuloidowy za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji AI.

Film celuloidowy nr 1 przed korektą:


Film celuloidowy nr 1 po korekcie obrazu AI:Film celuloidowy nr 2 przed korektą:


Film celuloidowy nr 2 po korekcie obrazu AI:
Montaż

Ta usługa zawiera w sobie: stworzenie czołówki filmu/ów, dodanie efektownych przejść między scenami - 2D i Hollywood 3D, dodanie podkładów muzycznych, dodanie napisów, wycinanie zbędnych scen na życzenie, montaż skrótu/prezentacji według wytycznych Klienta z większej ilości taśm np. do odtworzenia na 18 urodzinach lub na jubileuszu 25 lecia ślubu.
Wszystko to kosztuje 200zł za godzinę montażu.


W przypadku bardziej szczegółowego montażu cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od stopnia pracochłonności. Montaż filmów w trybie ekspresowym płatny jest dodatkowo 100% ceny podstawowej.