Przegrywanie kaset wideo

Oferta i cennik usług


Oferuję Państwu albo samo przegranie Waszych materiałów wideo, lub także poprawienie jakości za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji AI oraz przeskalowanie obrazu do dwukrotnie większej rozdzielczości, albo także ich profesjonalny montaż.

Przegrywam z ośmiu typów kaset:
VHS, VHS-C, S-VHS, S-VHS-C, Video8, Hi8, Digital8, i miniDV.
Posiadam możliwość przegrania materiałów nagranych w systemach: PAL, SECAM, i NTSC.


Samo przegranie

Samo przegranie kosztuje jedyne 4zł za każde rozpoczęte 15 minut, czyli 16zł za godzinę. Państwa filmy konwertowane są z kaset wideo do postaci pojedynczych plików MP4 i następnie kopiowane na dostarczony przez Klienta dysk twardy przenośny lub pendrive'a.

Istnieje możliwość wypożyczenia magnetowidu ode mnie, aby przejrzeć swoje kasety wideo u siebie w domu jeszcze przed dostarczeniem ich do mnie - zobacz cennik wypożyczenia.

Dodatki, gdy Klient zamawia przegranie kaset na płyty DVD:

  • zwykła płyta DVD 4,7GB - 3zł
  • dwuwarstwowa płyta DVD 8,5GB - 8zł

  • dodatkowa kopia na zwykłej płycie DVD - 13zł
  • dodatkowa kopia na DVD z etykietą kolorową - 18zł
  • dodatkowa kopia na dwuwarstwowej DVD - 20zł

  • menu startowe z ruchomymi miniaturkami - 13zł
  • menu startowe z fragmentem filmu w tle i fragmentem muzyki - 25zł
  • etykieta kolorowa zabezpieczona lakierem bezbarwnym - 10zł


Przegranie kaset w trybie ekspresowym płatne jest dodatkowo 100% ceny podstawowej.

Każdy Klient informowany jest SMSem o możliwości odbioru zlecenia i kwocie do zapłaty oraz otrzymuje szczegółowe zestawienie kosztów zawierające wszystkie elementy usługi.
Korekta obrazu za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji AI

Ta usługa polega na poprawieniu jakości za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji AI oraz przeskalowanie obrazu do dwukrotnie większej rozdzielczości, czyli z formatu pierwotnego 576i Klient otrzymuje film w rozdzielczości 1080p.

Kosztuje to 50zł za godzinę materiału. Jest to cena promocyjna!

Na poniższych przykładach widać, jak pięknie poprawiony, odszumiony, wygładzony i przeskalowany został film za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji AI.

Film nr 1 przed korektą:


Film nr 1 po korekcie obrazu AI:Film nr 2 przed korektą:


Film nr 2 po korekcie obrazu AI:


Korekta filmów w trybie ekspresowym płatna jest dodatkowo 100% ceny podstawowej.
Montaż

Ta usługa zawiera w sobie: stworzenie czołówki filmu/ów, dodanie efektownych przejść między scenami - 2D i Hollywood 3D, dodanie podkładów muzycznych, dodanie napisów, wycinanie zbędnych scen na życzenie, montaż skrótu/prezentacji według wytycznych Klienta z większej ilości kaset np. do odtworzenia na 18 urodzinach lub na jubileuszu 25 lecia ślubu.
Wszystko to kosztuje 200zł za godzinę montażu.W przypadku bardziej szczegółowego montażu cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od stopnia pracochłonności. Montaż filmów z kaset wideo w trybie ekspresowym płatny jest dodatkowo 100% ceny podstawowej.