Przegrywanie kaset wideo

Oferta i cennik usług


Oferuję Państwu albo samo przegranie Waszych materiałów wideo lub także ich profesjonalny montaż. Przegrywam z ośmiu typów kaset:
VHS, VHS-C, S-VHS, S-VHS-C, Video8, Hi8, Digital8, i miniDV.
Posiadam możliwość przegrania materiałów nagranych w systemach: PAL, SECAM, i NTSC.


Samo przegranie

Samo przegranie kosztuje jedyne 2,50zł za każde rozpoczęte 15 minut, czyli 10zł za godzinę. Państwa filmy konwertowane są z kaset wideo do postaci pojedynczych plików MP4 i następnie kopiowane na dostarczony przez Klienta dysk twardy przenośny lub pendrive'a.

Jeśli materiał ma być przegrany na płyty DVD, to do podanej ceny należy doliczyć koszt nośnika (czystej płyty DVD):

  • 2zł - zwykła płyta 4,7GB (93min.)
  • 2,50zł - zwykła płyta do nadruku etykiety
  • 6zł - dwuwarstwowa płyta 8,5GB (Double Layer - 170min.)
  • 10zł - płyta dwuwarstwowa do nadruku etykiety

Przegranie kaset w trybie ekspresowym płatne jest dodatkowo 100% ceny podstawowej.

Dodatkowo można zamówić menu startowe płyty DVD z podziałem filmu na rozdziały, co pozwala na szybki dostęp do konkretnej sceny w filmie bez zbędnego przeszukiwania całej płyty oraz etykietę drukowaną na płycie, która zawiera tytuł płyty, oraz pojedyncze zdjęcia/kadry pobrane z filmu zapisanego na płycie:

  • menu startowe z ruchomymi miniaturkami - 8zł
  • menu startowe z fragmentem filmu w tle i fragmentem muzyki - 15zł
  • etykieta kolorowa zabezpieczona lakierem bezbarwnym - 8zł

Zdjęcia przykładowych menu startowych znajdują się w zakładce Menu, a zdjęcia przykładowych etykiet znajdują się w zakładce Etykiety.
Płyty należy przechowywać w odpowiednich opakowaniach - zdjęcia poszczególnych etui na płyty znajdują się w zakładce Etui.


Każdy Klient informowany jest SMSem o możliwości odbioru zlecenia i kwocie do zapłaty oraz otrzymuje szczegółowe zestawienie kosztów zawierające wszystkie elementy usługi.

Zapraszam do przejrzenia działu FAQ - odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez Klientów, w celu otrzymania dalszych, szczegółowych informacji.
Montaż

Ta usługa zawiera w sobie: stworzenie czołówki filmu/ów, dodanie efektownych przejść między scenami - 2D i Hollywood 3D, dodanie podkładów muzycznych, dodanie napisów, wycinanie zbędnych scen na życzenie, montaż skrótu/prezentacji według wytycznych Klienta z większej ilości kaset np. do odtworzenia na 18 urodzinach lub na jubileuszu 25 lecia ślubu.
Wszystko to kosztuje 200zł za godzinę montażu.W przypadku bardziej szczegółowego montażu cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od stopnia pracochłonności. Montaż filmów z kaset wideo w trybie ekspresowym płatny jest dodatkowo 100% ceny podstawowej.