Pamiątkowe wywiady rodzinne

Oferta i cennik usług


Chcesz uwiecznić bliską Ci osobę? Utrwalić jej niepowtarzalny styl bycia i unikalne podejście do życia? Stworzyć o niej poruszającą opowieść?
Zapraszam do skorzystania z usługi wideofilmowej "Upamiętnienie".


Koszt wykonania pamiątkowego wywiadu rodzinnego wynosi 1500zł.

Wywiad z mamą, tatą, babcią lub dziadkiem, a może z siostrą lub bratem, to ciekawa forma uwiecznienia bliskiej nam osoby, która może być np. uzupełnieniem rodzinnego drzewa genealogicznego. Taki niedługi film w postaci wywiadu z bliską osobą, realizuję w taki sposób, że ktoś z rodziny tej osoby zadaje jej pytania, które można przygotować samemu lub ja oferuję pomoc w ich zredagowaniu. Wywiad taki może być zrealizowany w plenerze lub w pomieszczeniu zamkniętym. Do realizacji wywiadu wykorzystuję mikrofony bezprzewodowe, które osoby uczestniczące w wywiadzie mają wpięte do ubrania, dzięki czemu dźwięk jest wyraźny i czysty. Wywiad może na końcu zawierać tekstową notkę biograficzną o bliskiej osobie oraz zdjęcia z różnych okresów jej/jego życia z podkładem muzycznym składającym się z piosenek, które ta osoba lubi. Film może być wzbogacony o ujęcia z drona. Klient otrzymuje zmontowany wywiad na pendrive'ie w jakości Full HD 1920x1080 lub na płycie DVD w jakości SD 720x576.
Taka forma uwiecznienia bliskiej osoby pozwala na przekazanie i zachowanie jej systemu wartości, wyjątkowych cech, wkładu w życie rodziny i osobistego przesłania, co może stać się źródłem siły i inspiracji dla kolejnych pokoleń.


Oto przykładowy "Wywiad z Mamą z okazji Dnia Matki":