Polecam

Zaprzyjaźnione firmy, z którymi współpracuję


DJ
Fotograf
Kwiaciarnia
Restauracja
Suknie ślubne i wieczorowe
Zespół muzyczny
 


DJ

Perfect Music
Jesteśmy duetem DJ i Wodzirej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i organizowaniu imprez okolicznościowych, które dokumentujemy wieloma certyfikatami i zaświadczeniami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy dobrą zabawę dla ludzi w każdym wieku.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
WWW.facebook.com/zagramyimpreze

Tel. 786 849 339
Tel. 515 379 530
e-mail: info@zagramyimpreze.com.pl

 
Fotograf

Anna Krupka Photography
Ślub i wesele jest dla każdej Młodej Pary niezwykłym wydarzeniem, a to co po nim pozostaje to wspomnienia i fotografie. Zdaję więc sobie sprawę, jak ważna jest rola fotografa ślubnego. W tym wyjątkowym dla Was dniu staram się uwiecznić wszystko to, co najważniejsze, ulotne i niewypowiedziane... emocje, miłość, bliskość, uśmiech, radość, wzruszenie, łzy szczęścia... Staram się przedstawić Waszą historię w sposób prawdziwy, naturalny, czyli taką, jaka była naprawdę. Pochodzę z Zawiercia, ale chętnie pracuję na terenie całej Polski, również za granicą. Najczęściej możecie mnie spotkać na terenie Śląska, Małopolski i Podkarpacia.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
WWW.annakrupka.com

Tel. 515 314 052

 
Kwiaciarnia


Pracownia Florystyki KWIACIARKA
Pracownia Florystyki Kwiaciarka w Sosnowcu zaprasza wszystkich do zapoznania się z ofertą kwiatów, upominków i dekoracji. Kwiaty cięte, doniczkowe, sztuczne, kompozycje i bukiety okolicznościowe, florystyka ślubna, kumunijna, wiązanki i wieńce pogrzebowe, znicze, kwiatowa oprawa uroczystości, florystyczna aranżacja wnętrz, artykuły dekoracyjne, upominki, poczta kwiatowa, pakowanie prezentów.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
https://pracownia-florystyki-kwiaciarka.business.site

Tel. 505 458 890
e-mail: kwiaciarka@op.pl

 
Restauracja

WARSZAWSKA
Restauracja Warszawska jako jedyna restauracja w Zagłębiu została uhonorowana czapeczką Gault&Millau 2018! Żółty przewodnik wypowiedział się o nas takimi słowami: "Goście mogą odnieść wrażenie, że kiedy znów wyjdą na ulicę, będą po niej jeździły zabytkowe automobile, a nie nowoczesne samochody." Stylowe wnętrza w klimacie 20-lecia międzywojennego, wyśmienite menu oraz najwyższa jakość obsługi, sprostają wszystkim, którzy poszukują niezapomnianych doznań smakowych.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
https://www.facebook.com/RestauracjaWarszawska

Tel. 32 266 70 94
e-mail: restauracja@hotelcentrumsosnowiec.pl

 
Suknie ślubne i wieczorowe


ANGELIKA - Pracownia Artystycznego Projektowania i Szycia
Wykonuję profesjonalne kreacje na zamówienie, począwszy od wizji ubioru, po jego wykonanie, a na dodatkach kończąc. To one często stanowią doskonałą inspirację i prowokują twórczo. Kreacja i szycie do dziś są nieodłącznym elementem mojego życia. W celu nadania szlachetności moim dziełom wykorzystuję głównie tkaniny naturalne. Ich wyjątkowość podkreślam poprzez zastosowanie pracochłonnych wykończeń używając haftów ręcznych, kamieni Swarovskiego, ręcznych stebnowań, wypustek, falbanek, plis itp.
W projektowaniu i tworzeniu ważna jest dla mnie nie tylko estetyka wykonania i praktyczność, lecz także zadowolenie odbiorcy.
Moja firma istnieje od 1999 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
http://angelika-pacut.business.site

Tel. 502 230 689
e-mail: angelika.pacut@wp.pl

 
Zespół muzyczny


FOLKOVI
Zespół Folkovi to przede wszystkim ikra, wigor i "śleboda" w tworzeniu i graniu szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej. Projekt Folkovi powstał już w roku 2007, by połączyć rześkość tradycyjnej muzyki góralskiej regionu Beskidów, z przeróżnymi stylami muzycznymi, od popu i disco aż po rock, i wszelkie gitarowe brzmienia. Kapelę tworzy piątka doświadczonych muzyków, z których każdy może pochwalić się bogatą przeszłością muzyczną. Instrumentarium to skrzypce tradycyjne/elektryczne, gitara elektryczna/klasyczna, akordeon, gitara basowa/kontrabas, instrumenty klawiszowe, instrumenty perkusyjne, a przede wszystkim cała paleta wokali.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
WWW.facebook.com/z.folkovi

Tel. 793 297 155
e-mail: zespol.folkowi@gmail.com