O mnie

Kilka podstawowych informacjiNazywam się Artur Pacut, zajmuję się wideofilmowaniem uroczystości oraz przegrywaniem kaset wideo na płyty DVD. Dysponuję wysokiej klasy sprzętem cyfrowym, oferuję szeroki zakres usług, zapewniam profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Jestem absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiadam doświadczenie zawodowe jako inżynier systemowy w międzynarodowych korporacjach, gdzie zapewniałem ciągłość działania serwerom klasy IBM AS/400. Jestem certyfikowanym specjalistą firmy IBM. Jako społecznik przestrzeni miejskiej od roku 2002 nieustannie staram się zmieniać świat na lepsze, co publikuję na mojej stronie WWW.pacut.eu w dziale Urbanistyka. Od wielu jednak lat interesuje mnie wideofilmowanie oraz obróbka sygnału wideo - w roku 1989 miałem pierwszy kontakt z kamerą wideo i od tamtego momentu ta pasja się rozwija.

Firmę ARTek FILM prowadzę w Sosnowcu, ale przyjmuję zlecenia z obszaru całej Polski. Zapraszam do współpracy klientów indywidualnych, jak również firmy i instytucje.