Polecam

Zaprzyjaźnione firmy, z którymi współpracuję


DJ
Fotograf
Kwiaciarnia
Restauracja
Suknie ślubne i wieczorowe
Zespół muzyczny
 


DJ

Perfect Music
Jesteśmy duetem DJ i Wodzirej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i organizowaniu imprez okolicznościowych, które dokumentujemy wieloma certyfikatami i zaświadczeniami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy dobrą zabawę dla ludzi w każdym wieku.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
www.facebook.com/zagramyimpreze

Tel. 786 849 339
Tel. 515 379 530
e-mail: info@zagramyimpreze.com.pl

 
Fotograf

Studio Grygierczyk
Od wielu lat zdjęcia ślubne Studia Grygierczyk wyznaczają wysoki poziom profesjonalnych usług fotograficznych. Kreatywność, nuta szaleństwa oraz zaplecze techniczne potrafi dostarczyć fotografie, które będą budzić pozytywne emocje przez długi czas. Przysłowie mówi, że dobry fotograf na ślub i wesele to skarb i pewnie coś w tym jest.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
www.grygierczyk.com

Tel. 504 276 362
e-mail: fotograf@grygierczyk.com

 
Kwiaciarnia


Pracownia Florystyki KWIACIARKA
Pracownia Florystyki Kwiaciarka w Sosnowcu zaprasza wszystkich do zapoznania się z ofertą kwiatów, upominków i dekoracji. Kwiaty cięte, doniczkowe, sztuczne, kompozycje i bukiety okolicznościowe, florystyka ślubna, kumunijna, wiązanki i wieńce pogrzebowe, znicze, kwiatowa oprawa uroczystości, florystyczna aranżacja wnętrz, artykuły dekoracyjne, upominki, poczta kwiatowa, pakowanie prezentów.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
www.facebook.com/pracowniaflorystykikwiaciarka

Tel. 505 458 890
e-mail: kwiaciarka@op.pl

 
Restauracja

WARSZAWSKA
Restauracja Warszawska jako jedyna restauracja w Zagłębiu została uhonorowana czapeczką Gault&Millau 2018! Żółty przewodnik wypowiedział się o nas takimi słowami: "Goście mogą odnieść wrażenie, że kiedy znów wyjdą na ulicę, będą po niej jeździły zabytkowe automobile, a nie nowoczesne samochody." Stylowe wnętrza w klimacie 20-lecia międzywojennego, wyśmienite menu oraz najwyższa jakość obsługi, sprostają wszystkim, którzy poszukują niezapomnianych doznań smakowych.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
www.hotelcentrumsosnowiec.pl/restauracja-warszawska/

Tel. 32 266 70 94
e-mail: restauracja@hotelcentrumsosnowiec.pl

 
Suknie ślubne i wieczorowe


ANGELIKA - Pracownia Artystycznego Projektowania i Szycia
Wykonuję profesjonalne kreacje na zamówienie, począwszy od wizji ubioru, po jego wykonanie, a na dodatkach kończąc. To one często stanowią doskonałą inspirację i prowokują twórczo. Kreacja i szycie do dziś są nieodłącznym elementem mojego życia. W celu nadania szlachetności moim dziełom wykorzystuję głównie tkaniny naturalne. Ich wyjątkowość podkreślam poprzez zastosowanie pracochłonnych wykończeń używając haftów ręcznych, kamieni Swarovskiego, ręcznych stebnowań, wypustek, falbanek, plis itp.
W projektowaniu i tworzeniu ważna jest dla mnie nie tylko estetyka wykonania i praktyczność, lecz także zadowolenie odbiorcy.
Moja firma istnieje od 1999 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
http://angelika-pacut.business.site

Tel. 502 230 689
e-mail: angelika.pacut@wp.pl

 
Zespół muzyczny

STAVANGER
Zespół Stavanger, to czterech muzyków, z których każdy ma bogatą przeszłość muzyczną i poza grupą Stavanger, udziela się również w innych formacjach polskiej sceny muzycznej. Czteroosobowy skład pozwala nam zaoferować muzykę graną w 100% na żywo. Jesteśmy przekonani, że muzyka, którą wykonujemy z całą pewnością uświetni każdą imprezę, a zabawa z nami pozostanie w Państwa pamięci na długi czas. Nasz repertuar, to w większości polskie standardy połowy ubiegłego stulecia, szalone lata 80-te i 90-te oraz współczesna muzyka pop-rockowa. Dodatkowo gramy również utwory biesiadne, śląskie i góralskie, tak więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
https://sites.google.com/site/stronazespolustavanger/

Tel. 606 355 292
e-mail: zespolstavanger@gmail.com

FOLKOVI
Zespół Folkovi to przede wszystkim ikra, wigor i "śleboda" w tworzeniu i graniu szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej. Projekt Folkovi powstał już w roku 2007, by połączyć rześkość tradycyjnej muzyki góralskiej regionu Beskidów, z przeróżnymi stylami muzycznymi, od popu i disco aż po rock, i wszelkie gitarowe brzmienia. Kapelę tworzy piątka doświadczonych muzyków, z których każdy może pochwalić się bogatą przeszłością muzyczną. Instrumentarium to skrzypce tradycyjne/elektryczne, gitara elektryczna/klasyczna, akordeon, gitara basowa/kontrabas, instrumenty klawiszowe, instrumenty perkusyjne, a przede wszystkim cała paleta wokali.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:
www.facebook.com/z.folkovi

Tel. 793 297 155
e-mail: zespol.folkowi@gmail.com